Par mums

IT entuziasti


Pateicamies, ka esat apmeklējuši mūsu mājas lapu un atraduši laiku, lai iepazītos ar mūsu uzņēmumu un tā darbības pamatprincipiem. Ceram, ka pēc tuvākas iepazīšanās ar mums, mūsu vērtībām, sniegtajiem pakalpojumiem un klientu atsauksmēm, Jūs gūsiet pārliecību, ka tieši SIA „IT Līderis” ir īstais sadarbības partneris!

SIA „IT Līderis” ir jauns uzņēmums, kas tika dibināts 2010.gada janvārī. Pastāvēšanas laikā esam pamazām, bet mērķtiecīgi veidojuši savu uzņēmumu, balstot tā attīstību uz tādām pamatvērtībām kā: godīgums, kvalitāte, atsaucība un patiesa klientu vajadzību izpratne. Esam orientēti uz godprātīgas, atklātas un draudzīgas sadarbības vides izveidi. Mēs aktīvi sekojam līdz informācijas tehnoloģiju sfēras attīstībai un jaunākajām tendencēm un par galveno mūsu darbībā akcentējam: pakalpojumu kvalitāti, inovatīvus risinājumus un individuālo pieeju klientiem, atbilstoši katra klienta vēlmēm un mūsdienu tehnoloģiju attīstības prasībām.

Mūsu uzņēmuma kodolu veido profesionāli speciālisti ar teorētisku un praktisku pieredzi un informācijas tehnoloģiju jomai atbilstošiem izglītības un kvalifikācijas dokumentiem. Esam savas nozares entuziasti, un izveidojušies kā spēcīga un saliedēta komanda. Mēs regulāri atsvaidzinām mūsu kompetences un zināšanas, sekojam līdzi IT jomas jaunumiem, profesionāli izvērtējam, analizējam, testējam esošās un jaunās tehnoloģijas. Mēs izskaidrosim Jums radušos IT jautājumus vienkāršā un labi saprotamā valodā, tādējādi ar prieku dalīsimies savās prasmēs un zināšanās. Nepieciešamības gadījumā piedāvāsim alternatīvus risinājumus, uzskatāmi izskaidrojot katra risinājuma plusus, mīnusus, riskus un iespējas, nodrošinot Jūsu iespējas pieņemt atbilstošāko lēmumu. Esam orientēti uz efektīviem un kvalitatīviem risinājumiem, kas ir dzīvotspējīgi ilgtermiņā, elastīgi pret izmaiņām, un kam ir potenciāls nākotnē.

Izsakām pateicību arī mūsu esošajiem klientiem un sadarbības partneriem. Pateicoties tieši Jums, mums tiek dota iespēja turpināt uzņēmuma attīstību, paaugstinot pakalpojumu kvalitāti, saglabājot uzņēmuma stabilās vērtības. Pateicamies, ka visu šo laiku Jūs esat novērtējuši mūsu attieksmi un mūsu darbu - tas dod mums sparu un prieku strādāt un censties vēl vairāk, lai sniegtu Jums arvien labāku kvalitāti un plašāku pakalpojumu klāstu.

Priecājamies, ka esat nolēmuši apsvērt iespēju pievienoties SIA „IT Līderis” klientu lokam.


Patiesā cieņā,
SIA „IT Līderis” komanda