Jaunumi

IT Līdera jaunumi un ziņas

10
APR
2015

SIA „IT Līderis” atbalstīja LiepU Datorzinību olimpiādi jau cetrurto gadu

SIA „IT Līderis” jau ceturto gadu pēc kārtas atbalstīja Liepājas Universitātes organizēto Datorzinību olimpiādi, kur skolēniem bija iespējams parādīt savas spējas un zināšanas programmēšanā, mājas lapu izstrādē gan indivisuāli, gan komandās.

news

13
OKT
2014

SIA „IT Līderis” piedalījās „Profesiju kaleidoskops” karjeras nedēļas ietvaros

SIA „IT Līderis” 13. oktobrī Liepājas Valsts tehnikumā piedalījās pasākumā „Profesiju kaleidoskops”, kuru karjeras nedēļas ietvaros organizēja Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde.

news

18
SEP
2014

SIA „IT Līderis” piedalās JCI Latvia konferencē „Uzrāviens”

18. septembrī SIA „IT Līderis” piedalījās JCI (Junior Chamber International) Latvia Liepājas nodaļas organizētajā jauno uzņēmēju un līderu konferencē „Uzrāviens” par tēmu „E-komercija”, kuras laikā esošie un topošie uzņēmēji tika iepazīstināti ar dažādām mājas lapu veidošanas niansēm, Google reklāmas iespējām, veiksmīgu biznesu internetā un mobilo lietotņu monetizēšanas praksi un mācību.

news

14
APR
2014

SIA „IT Līderis” jau trešo gadu atbalsta Datorzinātņu olimpiādi

SIA „IT Līderis” jau trešo gadu atbalsta LiepU Dabas un inženierzinātņu fakultātes rīkoto Datorzinātņu olimpiādi. Šajā gadā pie SIA „IT Līderis” sarūpētajām balvām tika tīmekļa vietņu veidošanas konkursu laureāti. Skolēniem bija jāizstrādā tīmekļa vietne „Datorzinātnes – tas ir interesanti”, bet studentiem - tīmekļa vietne „Virtuālā dabaszinātņu muzeja ekspozīcija”.

news

27
MAR
2014

E-prasmju nedēļa

E-prasmju nedēļas ietvaros 26. martā Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātē notika studentu un vidusskolēnu tikšanās ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) nozares darba devējiem, kuru vidū bija arī SIA „IT Līderis” pārstāvji. Seminārs bija viens no IKT Karjeras dienas pasākumiem, kurā bija iespēja uzzināt par IKT nozares profesijām un karjeras iespējām.

news

26
MAR
2014

Zemes stunda 2014

Jau astoto reizi marta mēneša pēdējā sestdienā cauri laika joslām visā pasaulē svinēs Zemes stundu. Arī mēs, SIA „IT Līderis”, piedalīsimies šajā pasākumā un aicinām ikvienu iedzīvotāju, uzņēmumu, pašvaldību un valdību 2014. gada 29. martā laikā no 20:30 - 21:30 simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

news

5
MAR
2014

SIA „IT Līderis” ir ieguvis „VET QI Quality Label” kvalitātes zīmi

„VET QI” zīme ir Eiropas līmenī atzīts kvalitātes novērtējums. Tā tiek piešķirta uzņēmumiem, profesionālās izglītības iestādēm, ieinteresētajām pusēm un ekspertiem, kuri veicina sadarbību un informētību par apmācību kvalitāti IKT nozarē, kā arī pielieto projekta „VET QI” pamatā esošās vērtības un kritērijus.

news

30
AUG
2013

Esam pievienojušies iniciatīvas "Godīgs eiro ieviesējs" memorandam

Uzņēmums SIA "IT Līderis" ir pievienojies iniciatīvas "Godīgs eiro ieviesējs" memorandam un apņemas:

  1. neizmantot eiro ieviešanu preču un pakalpojumu cenu celšanai;
  2. visām precēm un pakalpojumiem norādīt skaidras un nepārprotamas cenas latos un eiro cenu paralēlās atspoguļošanas periodā no 2013.gada 1.oktobra līdz 2014.gada 30.jūnijam;

IT Līderis, SIA memorands (.pdf)

news

20
JŪL
2013

Tiek atvērta www.it-lideris.lv jaunā mājas lapa

Ar prieku varam pavēstīt, ka www.it-lideris.lv mājas lapa ir palaista. Mūsu mājas lapā ir pieejama informācija par mums, mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un produktiem, mūsu izstrādātajiem darbiem un cita informācija, kas saistīta ar SIA „IT Līderis” jaunumiem un uzņēmuma darbību. Joprojām aktīvi turpināsim uzņēmuma un mājas lapas attīstību, uzlabojot esošo pakalpojumu kvalitātes līmeni un inovatīvu pakalpojumu un risinājumu ieviešanu.

news

25
APR
2013

Apbalvoja Liepājas Universitātes Datorzinātņu olimpiādes uzvarētājus

19.aprīlī plkst. 12:00 Liepājas Universitātē, Kr.Valdemāra ielā 4, zālē, notika Liepājas Universitātes Dabas un sociālo zinātņu fakultātes organizētās Datorzinātņu olimpiādes noslēguma pasākums, kurā viens no atbalstītājiem bija arī SIA „IT Līderis”.

news

12
FEB
2013

Liepājas Universitātē apspriedīs sadarbību ar uzņēmējiem IT jomā

13.februārī pulksten 16:00 Liepājas Universitātē, Kr.Valdemāra 4, 23. telpā, notiks seminārs par sadarbību ar Liepājas uzņēmējiem informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā. Seminārā tiks runāts par Liepājas Universitātes un vietējo uzņēmumu sadarbības iespējām, savstarpēju atbalstu lietišķo pētījumu un pakalpojumu īstenošanā, studentu prakšu organizēšanā, multidisciplināru studiju projektu realizācijā, uzņēmēju stipendijām un cita veida atbalstu aktīvākajiem studentiem un citiem aktuāliem jautājumiem.

news

31
MAI
2013

IT Līderis atbalsta Liepājas Universitātes datorzinātņu olimpiādi

SIA „IT Līderis” atbalsta Liepājas Universitātes Dabas un sociālo zinātņu fakultātes organizēto datorzinātņu olimpiādi Liepājas pilsētas un tai tuvo novadu skolēniem un studentiem. Olimpiādes mērķis – popularizēt datorzinātņu profesijas skolas jauniešu vidū un rosināt jauniešu interesi par informācijas tehnoloģiju nozari.

news

26
MAR
2012

Priecīgas un krāsainas Lieldienas ieripo ar IT Līdera dāvanām!

Sekojot līdzi mūsdienu informācijas tehnoloģiju straujajai attīstībai, IT Līderis visiem saviem klientiem palielina mājas lapas vietnes, e-pastu un datu bāzes izmērus.
Un tas vēl nav viss! Piedāvājam izmēģināt 1 mēnesi bez maksas mājas lapas statistikas sistēmu. Piesakies jau tagad!

news

20
MAR
2012

Zemes stunda

2012.gada 31.martā plkst. 20:30 pasaule svinēs Zemes stundu, kuras laikā ikviens planētas Zeme iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība, valdība ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā un pievērstu uzmanību vides problēmām un to risināšanas iespējām vai vienkārši padomātu par planētas vides nākotni un savām iespējām to ietekmēt. Zemes stunda ir simbolisks pasākums un tās mērķis nav enerģijas taupīšana vienas stundas ietvaros. Taču no sirds ceram, ka šī stunda var likt aizdomāties par enerģijas un resursu taupīšanu, videi draudzīgāku dzīvi ikdienā.

news

6
MAR
2012

Mājas lapas statistikas sistēma

Mājas lapas statistikas sistēma Jums nodrošina detalizētu pārskatu par Jūsu mājas lapas apmeklējumu skaitu, par izmantotajām meklētājprogrammām (google.com, bing.com utt.) un atslēgvārdiem, iespēju apskatīt detalizētu informāciju par mājas lapas apmeklētājiem un citas iespējas. Statistikas sistēmas uzstādīšana mājas lapai ir bez maksas. Pēc bez maksas mēneša izmantošanas pakalpojuma maksa ir 1 Ls/mēnesī.

news

1
FEB
2012

Drošība – SSL sertifikāts

Esam ieviesuši oficiālu pasaulē apstiprinātu SSL sertifikātu, kas nodrošinās e-pastu šifrēšanu. Droša e-pasta galvenā priekšrocība ir iespēja veikt drošu e-pasta saraksti interneta tīklā. Visbiežāk e-pasti un pat e-pasta paroles internetā tiek pārsūtītas atklātā, ikvienam interneta lietotājam viegli pieejamā veidā. Drošs SSL e-pasts gan paroles, gan datus internetā pārsūta šifrētā veidā, garantējot, ka e-pasta saturs būs pieejams tikai un vienīgi gala adresātam.

news

10
APR
2011

Domēnu reģistratūras statuss

Esam kļuvuši par oficiālu .lv domēnu vārdu reģistratūru. Tas nozīmē, ka klientam jeb domēna vārda lietotājam nodrošinām ātru un kvalitatīvu domēna vārda reģistrāciju, ievērojot „Domēna vārdu lietošanas noteikumus”.

news