RVS

Rēķinu vadības sistēma (RVS)

Rēķinu vadības sistēma ir rīku kopums, ar kuru palīdzību uzņēmuma vadītājs, pašnodarbinātā vai atbildīgā persona var ātri, ērti un kvalitatīvi sagatavot tādus finanšu dokumentus, kā rēķinus, pavadzīmes, veikt klientu uzskaiti un apkopot piedāvātās preces un pakalpojumus.

SVS

Satura vadības sistēma (SVS)

Satura vadības sistēma (SVS) ir mūsdienīgs mājas lapu dzinējs, kas ļauj ērti un ātri bez priekšzināšanām par mājas lapu izstrādi organizēt savas mājas lapas saturu, piemēram, pievienot un rediģēt jaunas izvēlnes un apakš izvēlnes, pievienot, labot, dzēst rakstus, galerijas, reklāmas, u.c. SVS ir veidots tā, lai mājas lapas satura pārvaldīšana būtu iespējama bez IT speciālistu palīdzības, tajā pašā laikā nezaudējot vajadzīgo funkcionalitāti.

IS

Informācijas sistēma (IS)

Nereti uzņēmumiem, kas vēlas uzlabot, attīstīt, sakārtot vai atvieglot uzņēmējdarbības biznesa procesu, nākas meklēt risinājumus specifisku uzdevumu veikšanai, jo tirgū nav pieejami gatavi produkti, kas pilnībā nodrošinātu konkrēto problēmu risinājumu. Katram uzņēmumam ir savas vajadzības, atkarībā no tā darbības sfēras, darbinieku skaita, struktūras sarežģītības u.c. pazīmēm.