Satura vadības sistēma (SVS)

Kāpēc izvēlēties satura vadības sistēmu (SVS)?
Izvēloties mūsu izstrādāto satura vadības sistēmu (SVS), mēs to pielāgosim Jūsu uzņēmuma individuālajām vajadzībām, sistēma nesaturēs neko lieku un nevajadzīgu Jums, kā tas ir bezmaksas satura vadības sistēmām. Jums būs pieejams mūsu tehniskais atbalsta dienests, kas palīdzēs tikt galā ar iespējamām problēmām un ne skaidrībām. Izmantojot satura vadības sistēmu (SVS), Jums nebūs nepieciešamas specifiskas zināšanas IT jomā.

Satura vadības sistēma (SVS) ir mūsdienīgs mājas lapu dzinējs, kas ļauj ērti un ātri bez priekšzināšanām par mājas lapu izstrādi organizēt savas mājas lapas saturu, piemēram, pievienot un rediģēt jaunas izvēlnes un apakš izvēlnes, pievienot, labot, dzēst rakstus, galerijas, reklāmas, u.c. SVS ir veidots tā, lai mājas lapas satura pārvaldīšana būtu iespējama bez IT speciālistu palīdzības, tajā pašā laikā nezaudējot vajadzīgo funkcionalitāti.

Satura vadības sistēma (SVS) ir izstrādāta, liekot uzsvaru uz ērtu lietojamību, tīmekļa standartiem un mūsdienu mājas lapu jaunākajām tendencēm. Tas ir maksas, slēgtā koda rīks, kas darbināms uz tīmekļa servera.

Ērti un vienkārši
Satura vadības sistēma nodrošina iespēju viegli rediģēt jau esošo mājas lapas saturu, kā arī pievienot jaunas mājas lapas sadaļas, mainīt to secību, ievietot un labot tekstu, attēlus, tabulas, aptaujas un citu informāciju. Satura pievienošana un rediģēšana notiek līdzīgā vidē kā pazīstamākos teksta redaktoros, piemēram, Microsoft Word, līdz ar to Jums nav nepieciešamas programmētāja zināšanas, lai atjaunotu mājas lapas saturu. Satura vadības sistēma ir lietotājam vienkārši saprotama un intuitīvi uztverama. SVS funkcionalitāti varam pielāgot katra klienta specifiskajām prasībām, lai pēc iespējas vairāk atvieglotu informācijas ievietošanas procesu un atrādīšanu mājas lapā.

Viegli pieejama
Sistēmā ir izmantoti tīmekļa arhitektūras izstrādes risinājumi, kas nodrošina piekļuvi sistēmai no jebkuras ierīces, kurai ir piekļuve internetam un atbalsta tā pārlūkošanas iespējas. Jūsu mājas lapas dati vienmēr būs Jums pieejami un drošībā. Sistēma pieejama un vienlīdz ērti lietojama gan datorā, gan planšetēs, gan viedtālruņos. Sistēmas izmantošanai nav nepieciešama specifisku programmu uzstādīšana Jūsu ierīcē.

Droši lietojama
IT Līderis nodrošina pieeju tikai satura vadības sistēmā autorizētiem lietotājiem. Lietotāju pieeju ir iespējams kontrolēt no sistēmas.

Ekonomiski
IT Līderis saviem klientiem piedāvā apmācību satura vadības sistēmas lietošanā, līdz ar to uzņēmumam nav papildus izmaksas par mājas lapu papildināšanu un atjaunošanu, jo to varat veikt Jūs paši. SVS nodrošina uzņēmumam neatkarību no mājas lapas izstrādātāja, tādejādi samazinot mājas lapas administrēšanas izmaksas un ietaupot informācijas ievietošanas un apstrādes laiku.

Iespējas

 • Vairāklīmeņu struktūras izveide (neierobežota izvēlņu izveide un kārtošana)
 • Vairāku valodu funkcionalitāte
 • Integrēti sociālie tīkli (draugiem.lv, facebook.com, twitter.com)
 • Jaunumu pievienošana, labošana un dzēšana
 • Datņu augšupielāde, kopēšana, dzēšana, pārsaukšana, publicēšana
 • Informācijas ievade ar teksta redaktoru
 • Attēlu ievietošana ar attēlu automātisku izkārtošanu, samazināšanu
 • Integrēts youtube.com video materiālu ievietošanai
 • Reklāmkarogu pievienošana, labošana un dzēšana
 • Kontaktu forma, informācija, rekvizīti un karte
 • Google analytics apmeklētāju statistika
 • Lietotāju administrēšana un pieejas tiesību izveide

IS

Ekrānšāviņi

Izmēģināt bezmaksas versiju

Mājas lapa: http://svs.it-lideris.lv

Administrācija: http://svs.it-lideris.lv/svs/
E-pasts: demo@it-lideris.lv
Parole: svs_demo